معرفی دوپامین

معرفی گروه علمی آموزشی دوپامین
گروه علمی آموزشی دوپامین پنج سال است که به طور تخصصی در زمینه کنکور ارشد و دکترای رشته های مجموعه روان‌شناسی و علوم شناختی و مشاوره و علوم تربیتی فعالیت می کند. در طی این سالها تمام تلاش این گروه استفاده از کادری فنی و تخصصی جهت ارائه خدمات به داوطلبین گرامی بوده. کادری اعم از نخبه ها و رتبه های برتر در کنکور سال های گذشته. شما می توانید رزومه ی اساتید گروه دوپامین را در قسمت معرفی همکاران مطالعه کنید.
گروه علمی آموزشی دوپامین با تحلیل جزیی نگر و دقیق سوالات کنکور کارشناسی ارشد منابع مطالعاتی مفیدی را همه ساله در اختیار داوطلبین قرار داده تا آنها بتوانند در زمانی که دارند بهترین و مفیدترین بهره را از آن ببرند. همچنین جزوات آموزشی گروه علمی آموزشی دوپامین در کنار کلاس ها و کارگاه های تخصصی و گروه های مباحثه جنبه ای از خدمات می باشد.
مشاوره فردی تخصصی و برنامه ریزی گام به گام به طور هدفمند نیز جنبه ای دیگر از خدمات این گروه می باشد. که در آن داوطلبین با مراجعه حضوری منظم برنامه هدفمند خود از مشاورین گروه علمی آموزشی دوپامین دریافت می کند. همچنین مشاوره های تلفنی نیز جزیی از خدمات این گروه است به طوریکه اگر داوطلبین عزیز توانایی مراجعه حضوری در موسسه را به هر دلیلی نداشته باشند از طریق تماس تلفنی برنامه منظم و گام به گام خود را از مشاورین دریافت می نمایند. در کنار این موارد بدیهی است که داوطلبین عزیز در حین خواندن دروس دچار اضطراب و استرس نیز می شوند و رفتار هایی در خود مشاهده می کنند که شاید دلیل آنرا ندانسته و روند مطالعاتی آنان را تحت تاثیر خود قرار می دهد. گروه علمی آموزشی دوپامین برای حل این مسئله جلسات مشاوره روانشناختی تحصیلی برگزار می کند تا همه جانبه نیاز های داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد و دکتری را برطرف کنند.
داوطلبین کنکور ارشد و دکتری می توانند از کلاس ها و کارگاه ها و گروه های مباحثه تخصصی گروه علمی آموزشی دوپامین نیز استفاده نمایند. برای دروسی چون آمار و روش تحقیق و زبان انگلیسی که اکثر داوطلبین در آنها احساس مشکل می کند و همچنین دروس تخصصی روانشناسی بالینی و تربیتی و مجموعه علوم شناختی کلاس های تخصصی دوپامین گزینه مناسبی برای انتخاب می باشد.
همچنین کارگاه های جمع بندی نیز برای عنوان درس رشته های فوق که هر کدامشان در یک روز و 8 ساعت می باشد بعد دیگر خدمات گروه علمی آموشی دوپامین است.
اما گروه های مباحثه دوپامین؛ همانطور که شاید تعریفش به گوش شما خورده باشد تعداد 12 الی 14 نفر به همراه یک لیدر که خود رتبه برتر همان رشته می باشد تشکیل یک گروه مباحثه را می دهند. در این گروه، مباحث پر تکرار کنکوری و نکات ریز و ظریف دروس که با تلاش رتبه های برتر کنکور جمع آوری شده به داوطلبین ارائه می شود. همچنین داوطلبین می توانند نقطه نظرات خود را درباره دروسی که خواندند را به اشتراک بگذارند.
آزمون های آزمایشی دوپامین هم می تواند نظر داوطلبینی که می خواهند فضای کنکور را قبل از کنکور تجربه کنند به خود خود جلب کند. همچنین برای کسانی که نمی توانند حضورا در آزمون ها شرکت کنند نیز آزمون های آنلاین در نظر گرفته شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

پیمایش به بالا